CHCESZ WYJŚĆ Z DŁUGÓW? POMOŻEMY!

Na start bezpłatna konsultacja, następnie resztą zajmują się nasi specjaliści. Wsparcie obejmuje: plan oddłużania, restrukturyzacja kredytów bankowych i chwilówek, pomoc prawna, zabezpieczenie przed windykacją, ugody z windykatorem lub komornikiem, pomoc w sprawach sądowych, pomoc w sprzedaży nieruchomości przed licytacją komorniczą. Płacisz dopiero wtedy, gdy wspólnie rozwiążemy Twój problem!

  • Zapewnimy pełną obsługę prawną i finansową
  • Kupimy nieruchomość za gotówkę
  • Wyczyścimy "złe" pożyczki
  • Przeprowadzimy sprawę spadkową
  • Płacisz dopiero, gdy rozwiążemy Twój problem!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ:

W YouOK nie ryzykujesz

Nasze metody działania

Plan oddłużania

Podczas konsultacji analizujemy Twój problem, ustalamy plan działania oraz otrzymujesz pełną informację co do dalszych kroków które wspólnie możemy podjąć.

Restrukturyzacja

Jedną z naszych metod, jest restrukturyzacja Twoich kosztów i kredytów w najbardziej opłacalny sposób opierając się na wszystkich możliwych opcjach.

Zabezpieczenie przed windykacją

Każdy ma prawo się bronić, nawet przed windykatorem i komornikiem. Warto wykorzystać tą szansę i zabezpieczyć się przed utratą majątku, a nawet i wynagrodzenia.

Ugody

Często sytuacja nie jest tak dramatyczna jak mogłoby się wydawać i ugoda jest najlepszym rozwiązaniem. Pomagamy wynegocjować najlepsze warunki.

Pomoc w sprzedaży nieruchomości

Nie jesteś w stanie spłacić kredytów, a posiadasz nieruchomość na sprzedaż? Ekspresowo pomożemy Ci znaleźć klienta, który rowiąże wiele Twoich zmartwień.

Pomoc prawna

Na każdym etapie służymy Ci kompleksowym wsparciem i pomocą prawną, dzieki czemu lepiej odnajdziesz się w swojej sytuacji.